GENEL MÜDÜRÜN MESAJI

Buradasınız: Ana Sayfa > KURUMSAL > GENEL MÜDÜRÜN MESAJI
Saygıdeğer müşterilerimiz, 
Sevgili iş arkadaşlarım;
 
Topraklarının %92 si, nüfusunun % 95 i, sanayi tesislerinin kurulduğu yerlerin % 92'si, barajlarının büyük bölümü çeşitli derecelerde deprem riski altındaki bölgelerde yer alan ülkemizde, zemin-yapı uyumluluğu son yıllarda yaşadığımız büyük depremlerle bir kez daha ispatlanmıştır. İnsan yaşam kalitesinin artırılması için çalışan mühendislik bilimlerinin içinde jeoloji mühendisliği disiplini son dönemlerde etkinliğini arttırması, mesleğimiz açısından sevindirici bir durumdur. Ancak, bu da meslektaşlarımızın bilgi birikimlerini artırması ve yeniliklerin takip edilmesi zorunluluğunu doğurmaktadır. Efol Jeoteknik firması olarak tüm yönetici arkadaşlarımın mesleki kariyeri ve saha deneyimleri bizi güçlü kılan en önemli unsurdur.
 
Özellikle tüm yönetici arkadaşlarımın güçlü özgeçmişleri, uzmanlıkları ve iş üretme potansiyelleri; sahada çalışan arkadaşlarımızın özverili ve alanlarında deneyimli olmaları Efol Jeoteknik’ in en büyük avantajı olduğunu düşünüyorum. Bugün uluslararası bir firma olma yolunda ilerlememizin temelinde çalışma arkadaşlarımın yüksek motivasyonu ve kurum kültürünü içselleştirerek koşulsuz doğruluk, güven ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda iş üretmeleri yatmaktadır.
 
Her geçen yıl farklı alanlarda ve projelerde yer alarak tecrübesini pekiştiren şirketimizde, çalışmalar; Deneyimli ve uzman kadrolarımız tarafından yapılır. Temel ilkelerimiz doğruluk, güven ve müşteri memnuniyetidir. Temel hedefimiz uhdemizdeki projelerin araştırmalarını amacına uygun, ekonomik ve güvenli olarak kurum ve kuruluşlara teslim etmektir. Ayrıca, altyapı inşaatlarındaki kalite kontrol hizmetlerinde, yapım işlerinin genel ve özel şartnamelere göre yapılmasını, doğru ve güvenli olmasını sağlamaktır.
 
Türkiye için çalışan, Türkiye için üreten Efol Jeoteknik, özellikle ekonomimizin lokomotif sektörü olan inşaat firmalarımızın yurtdışındaki başarılarından gurur duymakta ve onlarla karşılıklı bilgi aktarımına önem vermektedir . Ülkemizde ve yurtdışı ülkelerde jeoloji ve jeoteknik alanlarında firmaların bizi tercih etmeleri, bize yeni sorumluluklar yüklemektedir. Uzun ve orta vadede yapacağımız insan ve ekipman yatırımlarıyla alanımızda derinleşmek hedefimizdir. Vizyonumuz’ un ‘gelişim’ olması, bizi yeni hedeflere taşıyacağına olan inancımı artırmaktadır.
 
Bu vesile ile bizimle yol alan tüm kurumlara ve çalışma arkadaşlarıma saygılarımı sunarım.
 
Erçin TÜRKEL
Şirket Müdürü